Dieses Jobangebot ist archiviert und steht nicht mehr zur Verfügung.
Vakante Jobangebote finden Sie unter Projekte.

Personalny Asystent osob Starszych

Eingestellt von Human Resources Poland

Projektbeschreibung

Human Resources Poland dla swojego klienta z Wielkiej Brytanii - firmy zapewniającej profesjonalną opiekę medyczną dla szpitali na terenie Wielkiej Brytanii szuka, specjalizująca się w branży medycznej poszukuje pracowników wspierających osoby starsze w ich własnym środowisku na terenie Wielkiej Brytanii. Poszukujemy osób uczciwych i godnych zaufania, które chciałyby rozpocząć karierę zawodową w okolicach Londynu. Od momentu przyłączenia się do naszej Firmy zapewniamy szkolenia, zakwaterowanie, samochód służbowy, materiały niezbędne do pracy.

PERSONAL CARE ASSISTANT - OPIEKUN

Miejsce pracy: Cambridgeshire, Wielka Brytania
Nr ref.: PCA/HR.PL

ZADANIA I OBOWIĄZKI:

- Codzienna pomoc i wsparcie według ustalonych planów opieki dla niezależnych osób starszych, mieszkającym we własnych domach.
- Pomoc w higienie osobistej
- Zadania domowe - gotowanie, zakupy, sprzątanie, prasowanie
- Przypomnienie o zażyciu lekarstw
- Karmienie zwierząt domowych

OFERUJEMY:

- Darmowe zakwaterowanie w domach dla max. 4-5 osób - każdy pracownik firmy ma zapewniony jednoosobowy pokój + dostęp do Internetu
- Wynagrodzenie min. 6,31 GBP brutto/godz (poniedziałek-piątek), 8,00 GBP brutto/godz (sobota-niedziela) oraz 12,00 GBP brutto/godz (święta)
- Szkolenia wprowadzające dotyczące środków bezpieczeństwa, higieny, leków, demencji (Health and Safety, Moving and Handling, Basic Food Hygiene, Child Protection, Medication)
- Opieka mentora podczas pierwszych tygodni pracy
- Samochód służbowy z nawigacją i ubezpieczeniem (pracodawca pokrywa koszty benzyny 20p/mila)
- Materiały ochronne niezbędne do pracy (rękawice, uniform)
- Wynagrodzenie płatne co miesiąc przelewem na konto bankowe
- 28 dni płatnego urlop w ciągu roku
- Kontrakt podpisywany przed wyjazdem z Polski (zatrudnienie na warunkach brytyjskich)
- Możliwość rozwoju zawodowego (awanse na stanowiska Senior Care Assistant)

WYMAGANIA PRACODAWCY:

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Prawo jazdy kat. B + pewność siebie podczas prowadzenia samochodu i gotowość do jazdy w Wielkiej Brytanii
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub doświadczenie prywatne
- Referencje od poprzedniego pracodawcy
- Staranność i troskliwość podczas wykonywania zadań
- Przestrzeganie zasad poufności
- Punktualność, elastyczność, umiejętność budowania relacji, komunikatywność

KONTAKT:

Prosimy o przesłanie CV na adres email:

Można dzwonić po telefonem aby uzyskać więcej informacji na temat naszych wakatów.

Projektdetails

  • Vertragsart:

    Contract

  • Berufserfahrung:

    Keine Angabe

Geforderte Qualifikationen

  • Kategorie:

    Sonstiges

Human Resources Poland